Бухгалтер і комп'ютер.Субота, 20.10.2018, 10:43

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Статті | Вхід
Меню сайту

Категорії каталога
Бухгалтер і комп'ютер [8]
Все що потрібно бухгалтерам для роботи за комп'ютером
Програмування на 1С [9]
Все що стосується програмування бухгалтерських програм "1С" версій 7.7 і 8.1.

Друзі сайту

Головна » Статті » Програмування на 1С


Організація автоматичного поновлення версій програми 1C 8.1 у всіх користувачів.
      Для адміністраторів програми 1С ,кому не хочеться вручну , кожного разу, при виході нового релізу 1С 8.1 бігати по комп'ютерах і пере встановлювати програму.
      Цей режим дозволяє користувачам з обмеженими правами поновити в себе на робочому місці програму 1С після поновлення адміністративної установки на сервері працівником ІТ відділу.

      Перше що потрібно мати, це файловий сервер з каталогом куди ми встановимо 1С 8.1 в адміністративному режимі. Цей каталог всім користувачам надається в режимі тільки на читання!
З інсталяційного дистрибутиви запускаємо файл setup.exe /A (ключ «А» якраз для адміністративного встановлення) і вказуємо папку на сервері для встановлення.

      По друге, один раз обходимо всі комп'ютери користувачів і ставимо 1С 8.1 вже з цього каталогу під правами адміністратора і причому вибираємо тільки те що їм потрібно.

      При виході нового поновлення, спочатку аналогічно з файлу дистрибутиву запускаємо поновлення адміністративної установки (setup.exe /A і вказуємо ту саму папку на сервері), а далі...

      Кожен користувач прийшовши з ранку на роботу при спробі запуску 1С 8.1, і прочитавши повідомлення про доступність нової версії, вже сам поновить все що потрібно у себе на робочому місці без нашого втручання.
(Максимум це треба буде відповісти на дзвінок «що робити коли “воно” хоче поновити 1С?»)
Категорія: Програмування на 1С | Додав: Admin (13.07.2009)
Переглядів: 2448 | Рейтинг: 5.0/3 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Статистика


Copyright MyCorp © 2018